Shiste fotografi nudo në internet, arrestohet punonjësja e bashkisë (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 21:49 05-05-2019 Shiste fotografi nudo në internet, arrestohet punonjësja e bashkisë (FOTO)

28-vjeçarja Sonia Pellizzari punon në bashkinë e La Plata në Argjentinë, por nuk ishte e kënaqur nga pagesa e saj dhe kërkojë një mënyrë për të fituar më shumë para.

Në këtë formë 28-vjeçarja filloi të shiste fotografitë e saj nudo në internet në faqe porno si dhe video.

Kjo gjë u kuptua nga kolegët e saj të cilët e deklaruan dhe drejtorët u detyruan që ta shkarkonin pasi ngjarja u bë virale në Argjentinë.

Tani Sonia Pellizzari humbi punën në bashki por ka shumë oferta nga kompani pornografie për bashkëpunime. Një vendim i drejtë apo i gabuar?

59301673_466071353963964_3089924503535353856_n.png

59694236_435681577007704_3723275911605256192_n.png

59484757_322567055086977_6624076259020242944_n.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Fiton luftën me kancerin, vogëlushja del nga spitali si një ‘ushtare’ triumfatore (VIDEO)
Thellohet tragjedia në Moskë, hetuesit: 41 të vdekur nga flakët në avion »
Article Logic
Execution time: 0.011198997497559
array(1) { ["section"]=> string(78) "shiste-fotografi-nudo-ne-internet-arrestohet-punonjesja-e-bashkise-foto-163090" }