Tirana
few clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
75 %
2.1kmh
20 %
Mar
3 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Shiste drogë me qese mbeturinash në një qendër tregtare, arrestohet 25-vjeçari shqiptar në Athinë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a38f76c0aaef518a5ead27b31f8cec8d

Policia greke ka arrestuar një shqiptar i cili shiste drogë në Athinë.

Mediat greke raportojnë se bëhet fjalë për një 25-vjeçar, emri i të cilit nuk është bërë ende me dije.

Policia greke ka bërë me dije se kishte informacione se një shqiptar shiste sasi të mëdha droge në një qendër tregtare. Sakaq, policia  ka ndjekur me kujdes lëvizjet e 25-vjeçarit. 25-vjeçari është futur me një qese të zezë me kanabis në qendër tregtare dhe ky ka qenë momenti kur policia bëri të mundur arrestimin e shqiptarit në flagrancë.

Gjatë arrestimit policia ka sekuestuar 2 kg e 200 gramë kanabis të cilësisë më të lartë, të cilat i kishte vendosur në qeska të izoluara të posaçme, që nuk dalloheshin as nga qentë.

 

ALVANOS-XONDREMBOROS-SULHPSH-2.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img