Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
88 %
1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
20 °
Enj
18 °
Pre
20 °
E hënë, 10 Maj, 2021
spot_img

Shisnin kokainë te klientët e prostitutave, arrestohen dy shqiptarë në Itali

spot_img

Lajme të ngjashëm

269a7a0d6242ac49f1c082768dc7d09d

Dy shqiptarë janë arrestuar në Itali, pasi u shisnin kokainë klientëve të prostitutave.

M.E, 34 vjeç, dhe G.E, 37 vjeç, të dy me vendbanim në Torino janë arrestuar nga policia italiane.

Dy shqiptarët shisnin kokainë në Via Pietro Cossa, për klientët e prostitutave që kalonin nëpër trotuare.

Pas disa ditësh vëzhgimi të makinës së shqiptarëve, autoritetet bënë të mundur arrestimin e tyre, duke i kapur në flagrancë.

Policia sekuestroi makinën Alfa Romeo dhe disa doza kokainë.

Të arrestuarit u dëruan në burgun “Lorusso e Cutugno”, ndërsa pritet të dalin para gjykatës për të marrë dënimin.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img