Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
90 %
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
Mër
4 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Shisnin kokainë, arrestohen dy vëllezërit shqiptar në Itali

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b7ff1f01100d4bc52922b30b286e2724

Dy shqiptarë janë arrestuar ditën e sotme në Itali, pasi akuzohen se shisnin lëndë narkotike.

Mediat italiane bëjnë me dije se në pranga ka rënë një 33 dhe një 37-vjeçar.

Personat në fjalë e kishin kthyer shtëpinë në biznes ku shisnin drogë.

37-vjeçarit iu gjetën 20 doza kokainë, 1,500 euro dhe dy telefona që i përdorte për të kontaktur me klientët.

Ndërsa në shtëpinë e 33-vjeçarit janë gjetur dy peshore precize, 13 gramë kokainë.

Gjithashtu janë sekuestruar edhe dy makinat e shqiptarëve një Opel Corsa dhe një C3 si provë materiale.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img