Tirana
scattered clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.1kmh
40 %
Pre
26 °
Sht
28 °
Die
22 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

Shisnin drogë në ambientet përreth shkollës, në pranga 3 persona

spot_img

Lajme të ngjashëm

Policisë Tiranë, të cilët kanë arritur t’i dokumentojnë veprimtarinë kriminale në shitjen e lëndëve të dyshuara narkotike e llojt “Cannabis Sattiva”, ku këta shtetas në bashkëpunim me njëri – tjetrin shisnin lëndën narkotike në ambjente përreth shkollave të ndryshme. Materialet proceduriale ju kaluan Prokurorisë së rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprën penale “Prodhim dhe shitej të narkotikëve në bashkëpunim.”

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img