Tirana
broken clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1kmh
75 %
Hën
10 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
9 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Shikueshmëria e lartë, por Basha thyen rekord me mijëra komente negative në rrjetet sociale, demokratët i kërkojnë “live” të largohet

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy ditë para protestës të paralajmëruar nga Sali Berisha, kryetari i PD Lulzim Basha është shfaqur në televizion për të treguar se çfarë do të ndodhë mëngjesin e datës 9.

Mijera shikues janë duke e ndjekur live në emisionin Open, me se shumti demokratë të interesuar për fatin e partisë së tyre.

Por ajo qe bie ne sy eshte numri i lartë i komenteve dhe pjesa më e madhe e tyre janë negative.

Në vetem 30 minuta interviste, Basha ka marrë mbi 2.8 mijë kaq komente ku dominojnë ato të cilat i kërkojne të largohet nga partia.

Screenshot 25 3
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img