Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

SHIKONI VIDEON/ Luiz Ejlli qëllon me pistoletë në sy të Policisë

Shkruar nga Newsbomb
SHIKONI VIDEON/ Luiz Ejlli qëllon me pistoletë në sy të

Luiz Ejlli vijon të jetë në qendër të vëmendjes së publikut edhe pas përfundimit të spektaklit të "Big Brother Vip". Së fundmi këngëtari ka publikuar një video ku shfaqet duke ecur drejt një personi e duke i drejtuar atij pistoletën në sy të Policisë.

Por e gjitha kjo është filmuar gjatë xhirimeve të filmit  “Në kuadër të dashurisë”, ku protagonist është pikërisht fituesi i BBV, i cili "qëllon" kolegun e tij Ylber Bardhi. Kujtojmë se filmi do të shfaqet për publikun në kinema në muajin tetor.

 

“Në kuadër të dashurisë”, është një komedi romatike që shfaq një histori dashurie në kohët moderne që ndërlidh jetët e dy njerëzve dhe të familjeve të tyre.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese