Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
3.1kmh
75 %
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 27 Nëntor, 2021
spot_img

Shikoni si do jetë moti ditën e sotme (PARASHIKIMI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a8b6c55455d166220e83bf8d0d98c702

Ditën e sotme në vend parashikohet të mbizotërojnë masat ajrore të qëndrueshme.

Moti përgjithësisht, do të jetë me diell dhe vranësira të pakëta kalimtare, bën të ditur Shërbimi Meteorologjik Ushtarak.

Era, do të fryjë nga kuadrati i veriut e lehtë e mesatare në bregdet.

Valëzimi në det, i forcës 2-3 ballë.

Temperaturat parashikohen në:

zonat malore 17°C deri në 30°C

zonat e ulëta 18°C deri në 36°C

zonat bregdetare 21°C deri në 33°C

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img