Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
36 %
2.6kmh
0 %
Hën
34 °
Mar
39 °
Mër
42 °
Enj
41 °
Pre
41 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

Shikoni sa kohë të lirë kanë serbët, xhiro përpara hotelit (Foto)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

72c4a2f6bb9c9fe2d17fe7669e7a023a

Kombëtarja e Serbisë duket se ka mjaft kohë në dispozicion përpara ndeshjes së shumëpritur kundër Shqipërisë. Lojtarët serbë kanë dalë përpara oborrit të hotel “Sheraton” ku kanë bërë një xhiro përreth tij.

Newsbomb.al mëson se nisja e ekipit serb drejt Elbsanit do të bëhet në orët e pasdites. Masat e sigurisë të marra nga autoritetet shqiptare janë të një niveli të lartë, aq sa në momentin kur ekpi ka dalë jashtë godinës së hotelit, ambienti përreth është monitoruar nga ajri me helikopter.

Serbët do të përballen sot në darkë me Kombëtaren shqiptare në stadiumin “Elbasan Arena” në orën 20:45.

Për Shqipërinë, ndeshja e sotme është e një rëndësie të veçantë pasi mund të sigurojë kualifikimn direkt për kuq e zinjtë në Francë 2016.

Lexo edhe

Vendimi: “Autochthonous” dhe simbolet e Kosovës ndalohen në stadium

Çfarë nuk duhet të ndodhë sot në stadium, Shqipëri-Serbi është “bileta” për në Francë

serbetsheraton

Më shumë

spot_img
spot_img