Shikoni Grida Dumën, fushatë dhe fashion në rrugët e Tiranës (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:08 05-06-2017 Shikoni Grida Dumën, fushatë dhe fashion në rrugët e Tiranës (FOTO)

Grida Duma, kandidate për deputete e katërta e listës për qarkun e Tiranës ndërsa bën fushatë, bie menjëherë në sy edhe një tjetër detaj i fortë tek ajo. Veshja.

Duket se Grida i ka kombinuar mirë këto dy drejtime, pasi teksa bën fushatë në rrugët e kryeqytetit, nuk lë mënjanë edhe modën dhe stilin e veçantë të të veshurit.

Në fakt, një figurë e njohur e Partisë Demokratike si Grida Duma ka rënë në sy vazhdimisht për stilin e saj, me ngjyra dhe veshje elegante. Duma u komentua shumë për veshjet e saj edhe në 2015-ën në zgjedhjet lokale, kur ajo kandidonte për kryebashkiake në Durrës, përballë Vangjush Dakos.

Shikoni fotot e publikuara sot prej vetë kandidates Duma në njësinë numër 1 në Tiranë. Kombinimi që ka bërë bie menjëherë në sy, e sidomos me “thyerjen” që ka bërë përmes rripit në pjesën e belit. Për më tepër, shikoni të gjitha fotot e publikuara.

 

18953358_808758375956475_101298407511908133_o.jpg

18893138_808758549289791_6190092696009414261_n.jpg

 

 gr.jpggr1.jpggr3.jpg18839568_808758599289786_4451654685956501247_o.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0122230052948
array(1) { ["section"]=> string(70) "shikoni-grida-dumen-fushate-dhe-fashion-ne-rruget-e-tiranes-foto-81296" }