Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
17 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Shijoni diellin dhe zgjatjen e fashave orare, ja si do të jenë temperaturat sot

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

25fea02c6c700761598eb09507516d61

Dita e sotme pritet të karakterizohet nga mot i mirë edhe pa reshje.

Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, temperatura maksimale do të shënohet në vendet e ulëta 23 °C, ndërsa ajo minimale në vendet malore 6 °C.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 10 / 20 °C

në vendet e ulëta: 9 / 23 °C

në vendet malore: 6 / 17 °C

Era pritet të jetë e lehtë deri mesatare.

92948361_1651257165028123_1306067655991492608_o.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img