Tirana
light rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
4.6kmh
100 %
Sht
27 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
24 °
E shtunë, 1 Tetor, 2022

Shihni si e nis kryeministri Rama mëngjesin e tij sot (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama çdo ditë na ka prezantuar me bukuritë shqiptare.

Sot urimin e tij të mëngjesit e nis me përshtypjen e një gazetari të huaj, i cili ka kaluar pushimet me familjen e tij në Shqipëri.

Ai e përshkruan bukurinë e jugut, si të virgjër, dhe shqiptarët shumë miqësor, ndryshe nga se njihen në botë, për vjedhje e trafik droge.

“MIRËMËNGJES 

dhe ju uroj një ditë të mbarë me përshtypjet e këtij reporteri të Daily Telegraph që zgjodhi Shqipërinë për të kaluar pushimet me familjen e tij”, shprehet Rama teksa ka publikuar dhe videon.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img