Shihni reagimin e Obamës kur kupton që ka harruar gjënë më të rëndësishme në zyrë (Video)

Publikuar tek: bota, më 15:36 10-10-2016

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barak Obama harroi celularin në zyrën e tij dhe bëri një rrotullim 180 gradë teksa nxitoi për në zyrën e tij.

 Kamerat kanë kapur momentin kur presidenti Obama gjatë rrugës kujtoi që kishte harruar celularin e tij, një ndër mjetet më të rëndësishme.  "Obama harroi diçka. Ai është njeri si ne", -shkruan prestigjozja The Independent. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Galaxy Note7 merr fund, ja pse nuk duhet ta blini
Paralajmërimi i Gorbachev: Bota po i afrohet rrezikshëm zonës së kuqe »
Article Logic
Execution time: 0.017206907272339
array(1) { ["section"]=> string(93) "shihni-reagimin-e-obames-kur-kupton-qe-ka-harruar-gjene-me-te-rendesishme-ne-zyre-video-55700" }