Tirana
broken clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
16 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

“Shihja në monitor si ndryshonin rrahjet e zemrës së mamit”, kjo foto e Fiori Dardhës na rrënqethi të gjithëve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Para pak kohësh gazetarja, Fiori Dardha humu njerëun më të shtrenjtë të jetës, nënën e saj.  Fiori më herët kishte treguar se nëna e saj vuante nga kanceri i gjirit dhe fatkeqësisht nuk mundi ta fitonte betejën me të.

Së fundmi, ajo ka zhvilluar një bisedë virtuale me ndjekësit në “Instagram” ku ka rrëfyer se fotoja nga momenti më i vështirë në jetën e saj ishte kur ndodhej në spital me të ëmën e ndjerë.

“Këtë foto e ka shkrepur motra ime, në përpjekje për të më qetësuar disi duke tentuar të bëjë ndonjë batutë. ‘Bëhesh shumë e shëmtuar kur qan, ndaj fshiji lotët’-më thoshte, teksa unë me ankth shihja në monitor se si ndryshonin rrahjet e zemrës dhe saturimi i mamit. Nuk ka tmerr më të madh se të shohësh njeriun më të shtrenjtë të shuhet”, ka shkruar moderatorja krahas fotos së dhimbshme ku shihet me sytë me lot dhe dhimbja i lexohet në fytyrë.

Kujtojmë se lajmin e ndarjes nga jeta të nënës e dha vetë Fiori më herët me një postim prekës në rrjete sociale.

bda2d30b 255e 41a8 b0a9 c84e1b101a56 300x583 1
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img