Tirana
moderate rain
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
3.1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

Shihet fantazma e një vajze në një klub nate (Video)

Lajme të ngjashëm

Fantazma e një vajze të vogël është kapur mbrëmjen e djeshme nga kamerat e monitorimit në një klub nate në San Francisko, SHBA. Klubi i quajtur “The Chapel” mendohet të ketë qenë më parë morg dhe herë pas here janë raportuar aktivitete paranormale.

Në kamera shfaqen punonjësi i klubit i cili mbyll klubin, fik dritën dhe del jashtë e disa sekonda më vonë kapet një vajzë e vogël e cila vrapon tek dera dhe kthehet përsëri mbrapa.

Punonjësit sanitarë të klubit kanë raportuar edhe herë të tjera ngjarje të cuditshme në klub, madje mendohet të jetë prezente edhe fantazma e një gruaje të vjetër. Pas fantazmës së vajzës të dokumëntuar në kamerat e sigurisë, janë pajtuar disa gjuetarë fantazmash për të mbikëqyrur klubin.

Më shumë