Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
0kmh
0 %
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
30 °
Mër
28 °
Enj
20 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Shifra marramendëse, burri mbulon me dhurata luksoze Adelina Tahirin për ditëlindje

spot_img

Lajme të ngjashëm

de749c8fc6905f7fe9b37a538552b59a

Ditën e sotme këngëtarja e njohur Adelina Tahiri feston 27 vjetorin e saj të lindjes.

Ajo ka festuar në një nga restorantet më të mira në Staamboll me ushqimin e gatuar nga kuzhinieri i famshëm Nusret.

Sot Adelina ka treguar dhuratat që ka marrë nga bashëkshorti i saj  Serjozha Markov.

Në foto shihet një orë e markës ‘Rolex’ dhe disa bizhuteri që i përkasin firmës së njohur Cartier që kapin shifra marramendëse.

‘Faleminderit zemra ime’ ka shkruajtur Adelina krahas fotos me dhuratat.

Screenshot_12.jpg

 

Më shumë

spot_img