Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Shifra e çmendur që Era Istrefi do marrë për natën e ndërrimit të viteve… Noizy duket kaq i vogël

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja e njohur nga Kosova Era Istrefi, para disa muajsh lidhi kontratë me shtëpinë diskografike ‘Sony Music’, qëllimi i të cilës është ta kthejë në një yll botëror.

Daljet e saj nëpër koncerte kanë qenë të rralla pasi ajo është duke përgatitur disa projekte të reja. Natën e ndërrmit të viteve Era ka zgjedhur të jetë pranë fansave të saj në qytetin e Zvicrës. Sipas burimeve të Revistës Who, Era do të performojë në një nga clubet më të njohura, ku i gjithë eventi do të jetë në formën e një  feste private. Performanca e saj do të zgjasë vetëm 15 minuta, dhe për këtë Era do të paguhet me shumën 80 mije euro, njësoj si yjet ndërkombëtarë.

Me ketë shifër, Era tejkalon disa herë reperin Noizy, i cili kishte vendosur rekordin vjet me 20 mijë eurot e marra për natën e ndërrimit të viteve.

Më shumë

spot_img