Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
3.6kmh
40 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Shifër marramendëse, do habiteni kur të mësoni çmimin e çantës që mban Lori Hoxha

spot_img

Lajme të ngjashëm

e1758e893155452f74293591a7bdf34a

Blogerja e njohur Lori Hoxha është e njohur për jetën luksoze dhe stilin në të veshur me të cilin është kthyer në inspirim për shumë vajza të cilat e ndjekin në Instagram.

Lori është shumë aktive në Instagram ku publikon foto të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi të gjithë janë habitur nga çmimi marramendës që Lori ka harxhuar për të blerë një çantë të vogël.

Faqja e njohur në Instagram që zbulon çmimet e veshjeve të VIP-ave ka publikuar çmimin e çantës së firmës së njohur ‘Chanel’ që Lori ka vendosur pak ditë më parë.

Çanta e zezë e cila vendoset rreth belit i ka kushtuar Lorit plot 3,290 euro.

auto_-640-0-5cf3bcdfc8a621559564751.jpg

 

 

 

 

 

Më shumë

spot_img