Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
51 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
36 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Shi zjarri/ Rrufeja godet telat e metrosë, rruga mbushet me shkëndija dhe njerëz që vrapojnë të tmerruar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pamjet që do të shihni më poshhtë tregojnë momentin e frikshëm të një shiu shkëndijash elektrike që bien mbi kalimtarët e rastit të cilët u tmerruan. Ngjarja ka ndodhur në Shën Peterburg të Rusisë.

E gjitha ndodhi pasi gjatë motit të keq, një rrufe goditi telat elektrikë të metrosë. Në video shihet një dritë verbuese që ndriçon këmbësorët, që ecnin në kryqëzimin e Rrugës Veteranov dhe Soldata Korzuna, një çast përpara se të fillonte një gjëmim shurdhues i bubullimave.

Në momentin tjetër, një shi i madh shkëndijash të mëdha bie në rrugë duke i bërë njerëzit të ndalojnë dhe të shikojnë të tmerruar. Një këmbësor i strehuar nën një çadër mund të shihej duke kërcyer nga tronditja.

Për më shumë lexo Daily mail

Më shumë

spot_img
spot_img