Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Shfrytëzoi 32 vjeçaren për prostitucion jashtë shtetit, përfundon në pranga i riu nga Berati

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3759f5ac565b4d03df38f143c015c268

Një 28 vjeçar nga Berati është arrestuar nga policia, pasi akuzohet për “Shfrytëzim prostitucioni”.

Sipas njoftimit të policisë në pranga ka rënë 28 vjeçari me iniciale A. K., pasi dyshohet se për një periudhë 5-mujore ka shfrytëzuar për prostitucion jashtë shtetit një 32 vjeçare.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve të Paligjshme në DVP Fier arrestuan në flagrancë shtetasit:

-A. K., 28 vjeç, banues në Berat.

Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi dyshohet se për një periudhë 5-mujore ka shfrytëzuar për prostitucion jashtë shtetit një shtetase 32 vjeçe.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img