Tirana
light rain
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
1kmh
75 %
Sht
30 °
Die
28 °
Hën
30 °
Mar
32 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

“Shfaqje” në mes të rrugës, dy efektivë të policisë shkëmbejnë puthje të zjarrta për 20 minuta (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy policë janë kapur nga kamerat e kalimtarëve duke u puthur në makinën e policisë para një dyqani.

Kjo ngjarje ka ndodhur në Britani ku një dëshmitar tha se i pa policët duke u puthur për 20 minuta në parkingun e veturave në Blackburn.

albsig

Pas kësaj ngjarje të dy policët janë detyruar të kërkojnë falje pasi kanë shkelur kodin e etikës.

Dëshmitari tha se policët ndodheshin në vetura të ndryshme dhe se më pas ajo doli nga vetura dhe shkoi nga ana e shoferit për t’i vazhduar puthjet edhe nga jashtë, përmes dritares.

“Kjo gjë më acaroi. Njerëzit kalonin dhe shikonin dy herë duke menduar se po ndodhte vërtet një gjë e tillë. Ata qeshnin, talleshin dhe putheshin. Nuk mendoj se duhet ta bëjnë atë në kohën e policisë, edhe nëse ai ka qenë në pushimin e drekës, duket keq”,- tha dëshmitari.

Një zëdhënës I policë e konsideroi këtë ngjarje si një incident I cili nuk duhet të ndodhë më dhe policëve u është kërkuar që të kërkojnë falje.

https://www.dailymail.co.uk/video/news/video-2401546/Video-Uniformed-officer-duty-colleague-kiss-patrol-car.html
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img