Tirana
overcast clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
75 %
1kmh
100 %
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
Hën
8 °
E enjte, 2 Shkurt, 2023

Belind Këlliçi shfaqet për herë të parë krah Annës, voton me të fejuarën në Primaret e Tiranës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kandidati i Primareve për Tiranën, Belind Këlliçi është shfaqur me të fejuarën, Ana Shkeli në votim.

Këlliçi shfaqet për herë të parë krah Shkrelit, teksa shihen duke votuar në procesin e Primareve.

“Anna dhe unë votuam tani për Primaret e Tiranës ♥️ Falenderoj anëtarët dhe simpatizantët që i janë drejtuar qendrave të votimit!  Si primaret dhe shiu kanë kohën. Prandaj mos prisni gjatë! Votoni për t’i dhënë Tiranës një mundësi për ndryshim!  Mirënjohës gjithnjë” shkruan Këlliçi në postimin e tij.

Kujtojmë që Këlliçi është një nga 7 kandidatët që garaojnë në Primare për të dalë kandidat për kryetar të Bashkisë së Tiranës.

Më shumë


spot_img

spot_img