Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
5.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
13 °
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

Shfaqën simptoma, Almeda Abazi dhe djali i saj i nënshtrohen testit për Covid

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

82127e6c8b6cf7f23f10a9052dcc5c98

Ish miss-i shqiptar Almeda Abazi dhe djali i saj Efehan i janë nënshtruar testit për koronavirus.

Almeda është shumë aktive në ‘Instagram’, ku shpesh ndan me ndjekësit e saj foto nga përditshmëra.

Së fundmi me anë të disa postimeve në instastory, bukuroshja shprehet se së bashku me djalin i janë nënshtruar testit për koronavirus, pasi kishte shfaqur disa shqetësime.

Bukuroshja është shprehur se fatmirësisht në testin që i janë nënshtruar kanë rezultuar negativë.

“Uroj që të gjithë të jeni mirë! Siç mund ta kuptoni edhe nga zëri, unë nuk jam edhe aq mirë. Prej tre ditësh po kaloj një grip bashkë me Efehanin. Nuk ndihemi mirë, por po e kalojmë. Gjatë kësaj periudhe është normale, sepse koha ndryshon dhe ftohemi. Por, për shkak të frikës nga virusi, bëmë menjëherë testin dhe rezultati ishte negativ. Pra, nuk ka asgjë për t’u shqetësuar” rrëfeu Almeda.

Screenshot_3.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img