Tirana
overcast clouds
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
23 %
3.6kmh
90 %
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
38 °
Hën
39 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

Shëtitje me biçikletë, Balla, Soreca dhe Klosi, të dielën e kalojnë në Stëblevë (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla bashkë me ministrin Blendi Klosi dhe ambasadorin e BE, Luigi Soreca këtë të dielë kanë vendosur ta kalojnë në Stëblevë.

Balla ka postuar disa foto në rrjetet siciale, ku shihen te tre në biçikletë, teksa bëjnë xhiro në natyrë dhe shijojnë bukuritë e Stëblevës.

“Mirëmëngjes😀 Bashkë me Ambasadorin🇪🇺 Luigi Soreca dhe Ministrin Blendi Klosi me biçikleta mes bukurive fantastike të Stëblevës,” shkruan Balla në postimin e tij në rrjetet sociale.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img