Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
23 °
E martë, 4 Tetor, 2022

Sheshi i mbushur plot, nis koncerti i Noizyt, rreth 18 mijë bileta të shitura

spot_img

Lajme të ngjashëm

Reperi Noizy po mban një koncert në Sheshin “Nënë Tereza” të quajtur “The Alpha Shoë”.

Në këtë koncert do të jenë të ftuar këngëtarë të shumtë. Ky koncert, me përmasa e standarte ndërkombëtare, është ideuar dhe iniciuar nga Noizy (Rigels Rajku).

Artistët e parë që ndezën skenën e ‘Alpha Shoë’ janë dy reperët Finem dhe Solo ose siç njihen ndryshe ‘KPT’. Siç shihet edhe në foto shehsi ëhstë i mbushur plotë nga të rinjtë që shijojnë këtë muzikë Hip-Hop. Thuhet se janë shitur 18 mijë bileta për jëtë koncert që mbahet nga Noizy.

Më të zjarrë se kurrë ata presin që në skenë të ngjiten artistët dhe të shijojnë mbrëmjen.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img