Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Sheshi i mbushur plot, nis koncerti i Noizyt, rreth 18 mijë bileta të shitura

Shkruar nga Newsbomb

Reperi Noizy po mban një koncert në Sheshin “Nënë Tereza” të quajtur “The Alpha Shoë”.

Në këtë koncert do të jenë të ftuar këngëtarë të shumtë. Ky koncert, me përmasa e standarte ndërkombëtare, është ideuar dhe iniciuar nga Noizy (Rigels Rajku).

Artistët e parë që ndezën skenën e ‘Alpha Shoë’ janë dy reperët Finem dhe Solo ose siç njihen ndryshe ‘KPT’. Siç shihet edhe në foto shehsi ëhstë i mbushur plotë nga të rinjtë që shijojnë këtë muzikë Hip-Hop. Thuhet se janë shitur 18 mijë bileta për jëtë koncert që mbahet nga Noizy.

Më të zjarrë se kurrë ata presin që në skenë të ngjiten artistët dhe të shijojnë mbrëmjen.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese