Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Sherri tek stadiumi ‘Dinamo’: Identifikohen autorët, ishte konflikt i çastit

spot_img

Lajme të ngjashëm

802c5905aef7a5865acb8348df6cfb31

Pas publikimit të videos së sherrit masiv mes disa personave, policia ka identifikuar personat dhe ka bërë të ditur inicialet e tyre. Sherri ka ndodhur si pasojë e një konflikti të çastit dhe personat e dëmtuar kanë përfunduar në spitalin e Traumës në Tiranë.

Njoftimi i policisë: Në lidhje me videon e publikuar në median sociale e cila bën fjalë  për një konflikt të ndodhur në datën 17.04.2016, në afërsi të stadiumit “Dinamo”, sqarojme se: Shërbimet e Komisariatit të Policisë nr 2, kanë bërë të mundur evidentimin e këtij  konflikti, identifikimin dhe procedimin penal  të personave të përfshirë në këtë konlflikt:

A.M., 38 vjeç, banues në Tiranë.

A.SH., 43 vjeç, banues në Tiranë.

Keta shtetas më datë 17.04.2016, rreth orës 13:30 në aneksin e stadiumit “Selman Stërmasi”, pas nje konflikti te çastit  janë konfliktuar midis njëri – tjetrit duke i shkaktuar dëmtime njëri tjetrit  dhe janë dërguar në Spitalin e traumës për të marrë një mjekim të specializuar.

Janë referuar materialet proçeduriale në Prokurori për veprën penale “Plagosje e lehtë me dashje”, parashikuar nga Neni 89 i Kodit Penal në ngarkim të shtetasve A. M. dhe A. Sh.

[iframe width=”560″ height=”552″ src=”https://www.youtube.com/embed/PtJ_0yy3hyQ” frameborder=”0″ allowfullscreen ]
spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img