Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
31 %
5.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Sherri në Selenicë për linjën e transportit, biznesmeni dhunoi kryebashkiakun se i hoqi licencën e ja dha dikujt tjetër

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Detaje të reja janë zbardhur nga dhunimi mbrëmjen e djeshme i kryetarit të bashkisë Selenicë, Pëllumb Binaj, 57 vjeç nga Vlora.

Bëhet me dije se konflikti mes biznesmenit, Pellat Bonaj dhe kryetarit të bashkisë Selenica, ka nisur për linjën e transportit të udhëtarëve në Vlorë.

Biznesmeni pretendon se Binaj i hoqi licencë dhe ja dha dikujt tjetër. Më pas personat në fjalë janë takuar për tu sqaruar dhe për të Kerkira llogari se përse i ishte hequr licenca, por ne debat e sipër Bonaj ka dhunuar kryetarin e Bashkisë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img