Tirana
scattered clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
2.6kmh
40 %
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
16 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

Sherri mes reperave në Tiranë/ Reagon për herë të parë policia, kur ka ndodhur sherri mes tyre

spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia ka reaguar për herë të parë, pasi një video e sherrit mes dy reperave bëri xhiron e rrjetit.

Sipas njoftimit,  video është publikuar më datën 13.10 2020 dhe nga verifikimet nuk ka rezultuar se këta shtetas të jenë konfiktuar më datën 09.02.2021, ditën që video u publikua në rrjetet sociale.

Sherri ka ndodhur me datën 13 tetor ku pjesëmarrës kanë qenë shtetasit me inicialet D.S., M.P., dhe M.D., të cilët janë identifikuar nga pamjet në video dhe janë proceduar penalisht në gjendje të lirë.

Njoftimi i policisë:

Në lidhje me një video të publikuar në rrjetet sociale më datë 09. 02.2021, për një konflikt midis dy shtetasve, pas verifikimeve të kryera nga punonjësit e Policisë të Komisariatit Nr. 4 ka rezultuar se këta shtetas nuk janë konfliktuar me njëri-tjetrin më datë 09.02.2021. Në vijim të veprimeve ka rezultuar se videoja e publikuar i përket datës 13.10.2020 dhe se pjesëmarrës në konflikt kanë qenë shtetasit D. S., M. P. dhe M. D., të cilët janë identifikuar nga pamjet filmike dhe janë proceduar penalisht në gjendje të lirë.

​Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme.

Më shumë
spot_img
spot_img