Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
3.6kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
31 °
Die
31 °
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
spot_img

Sherri mes Encës dhe Trejsi Sejdinit, futet ‘në lojë’ edhe Uindi, i bën diss me VIDEO

spot_img

Lajme të ngjashëm

Prej disa ditësh ka plasur një sherr virtual mes këngëtares Enca Haxhiu dhe Miss Albania Trejsi Sejdini.

albsig

Ky sherr nisi pas deklaratës së Trejsit e cila thoshte se Enca është tre herë sa ajo.

Pas kësaj reagoi Enca me anë të një vidoe në Instastary ku thoshte:

‘Trëndafilat janë të kuq, violetat janë blu, ti je një ku.rvë dhe ne të gjithë të urrejmë ty’.

Por Trejsi nuk e la me aq dhe ajo me anë të një video në Instastory me tekstin e një këngë rep u shpreh: Kurvat po bëjnë diss? Këto kurva ta ëndërrojnë. S’je në pozitë të jesh në avantazh.

Mirëpo kësaj herë është futur në lojë dhe motra e këngëtares Enca, Uindi Haxhia.

Ajo ka publikuar një diss Trejsit ku ndër të tjera këndon dhe një pjesë të këngës që Enca i dedikoi Trejsit në video.

’Po do famë ti, do me u kap ti bën si njësh ti sikur drifty edhe tu shpirti ta priftë prifti. Trëndafilat janë të kuq violetat janë blu ti jë një k.rvë dhe të gjithë të uurejnë ty.Dashuria zgjuarsia dhe standartet ti nuk mund ti blesh as me leke të natës’ këndon Uindi duke përdorur në diss dhe shprehjet e Trejsit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img