Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Sherri mes Boçit dhe Lucës, flet për herë të parë Rama: U grushtua një punë-krijues i madh dhe iu vodh telefoni

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c393bd13ced1e8beaefadc816bea060b

Kryeministri Edi Rama ka vizituar Elbasanin për të prezantuar kandidatët për deputetë të PS-së.

Ai u ndal edhe tek ngjarja e dhunës mes kandidatit të PD-së Luçiano Boçi dhe biznesmenit Gjergj Luca.

Rama u shpreh se po ta kishte bërë ndonjë nga PS-ja këtë ngjarje të shëmtuar, ata do të kishin derdhur llumin nëpër Evropë me sharje.

Sipas tij, ata janë të dëshpëruar dhe prandaj kanë vënë kujën.

“E pamë këtu në Elbasan pak ditë më parë dhe iu ftoj të gjithë ta shikoni se si grushtuesi i një biznesmeni punëdhënësi e punë-ofruesi.

Imagjinojeni sikur grushtuesi i një sipërmarrësi, grabitësi i telefonit të tij, të ishte Taulanti, a Klarenci.

Çfarë do të kishim bërë, sa telefonata e llumi e balte do të kishin derdhur në Evropë, sa do të kishin vejë kujën. Ne e kemi të qartë se ata janë të dëshpëruar dhe ata që janë të dëshpëruar vënë kujën.

Kanë patur 4 shanse për ta drejtuar Shqipërinë dhe i kanë humbur të gjitha shanset”,- tha Rama.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img