Tirana
broken clouds
21 ° C
21 °
21 °
52 %
3.6kmh
75 %
Pre
21 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
25 °
Mar
26 °
E premte, 14 Maj, 2021
spot_img

Sherri me thika në Gjirokastër, humb jetën në spital 60-vjeçari (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ka humbur jetën 60-vjeçari, i cili mbeti i plagosur pak më parë pas një konflikti që ndodhi ditën e sotme në Gjirokastër.

Bëhet me dije se ka humbur jetën Ilir Ruca, 60 vjeç.

Kujtojmë që ditën e sotme në lagjen “Pazari i Vjetër”, Gjirokastër, pas një konflikti të çastit, Afrim Nazifi, 57 vjeç, banues në Gjirokastër, ka goditur me mjet të mprehtë 60 vjeçarin, banues në Gjirokastër, i cili u transportua për në Spitalin Rajonal Gjirokastër, ku edhe ka humbur jetën.

Grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img