Hapësire reklamuese

Aktualitet

Sherri me të shtëna armësh te ’21-shi’, Policia tregon çfarë ndodhi: Ishin katër persona, njëri...

Shkruar nga Newsbomb
Sherri me të shtëna armësh te ’21-shi’, Policia

Një konflikt i çastit i cili degjeneroi deri në përdorimin e armës ka tronditur sot kryeqytetin.

Në zonën e “21 Dhjetorit” pas një konflikti mes katër shtetasve, ende të paidentifikuar, një prej tyre ka nxjerrë armën dhe ka qëlluar në ajër.

Më pas ai është larguar, teksa autoritetet njoftojnë që nuk pati të lënduar. Po punohet për kapjen e personave të përfshirë në këtë ngjarje.

Njoftimi i plotë

Më datë 29.03.2021, në rrugën “Naim Frashëri”, në afërsi të një lokali aty pranë,  si pasojë e një konflikti të çastit midis 4 shtetasve ende të paidentifikuar, njëri prej tyre ka qëlluar me armë zjarri në ajër dhe është larguar.

Nga verifikimet e Policisë nuk ka persona të lënduar.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor i cili po vijon veprimet për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje, identifikimin e personave të përfshirë në konflikt dhe kapjen e personit që qëlloi me armë zjarri.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese