Sherri me Shakohoxhën, komentatorja sportive del në mbrojtje të Ilda Bejlerit: Kur shef je vetë…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:14 13-08-2019 Sherri me Shakohoxhën, komentatorja sportive del në mbrojtje të Ilda Bejlerit: Kur shef je vetë…

Ditët e fundit në qendër të mediave ka qenë sherri i moderatores Ilda Bejleri me Dritan Shakohoxhën.

Ky i fundit është shprehur se ka qenë ai i pari, që e ka marrë Ildën në televizion bashkë me djemtë e stafit. Ndërkohë moderatorja nuk ka nguruar të përgjigjet shkurt: ‘Nga puna të marrin dhe të heqin pronarët dhe jo komentatorët e ndeshjeve'.

Pas këtyre replikave, ka reaguar komentatorja sportive e parë femër në trojet shqiptaret, Qëndresa Krelani, e njohur si Qeqa, e cila përmes një statusi në ‘Facebook’ ironizon Shakohoxhën dhe del në mbrojtje të Ildës.

 ‘Kur shef je vete, parti je vete edhe komentatore je vete’, shkruan Krelani.

68270849_491484821398610_1776865345160609792_n.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E pyesin se cili është gazetari më i mirë në Shqipëri, ‘nxehet’ Ilva Tare: Dashke sherr
‘Beso ta hash gëzuar Taivanin’, Rezart Veleshnja: Unë dhe Braçe do t'ju lëmë pa bukë të gjithëve (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.012263059616089
array(1) { ["section"]=> string(100) "sherri-me-shakohoxhen-komentatorja-sportive-del-ne-mbrojtje-te-ilda-bejlerit-kur-shef-je-vete-175237" }