Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
82 %
0kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021
spot_img

Sherri me Noizyn, tashmë Olti Curri e konsideron thjesht një fans (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

31d1de41c456d02d9a2365c55d772b14

Sherri virtual i reperit Noizy dhe i blogerit Olti Curri ka qenë kryefjala e këtyre ditëve të fundit në portale dhe në rrjete sociale.

Ky sherr u shoqërua me fyerje dhe ofendime pasi Olti posti një foto të Noizyt dhe e ironizoi atë lidhur me kartën e studentëve.

 Reperi e ka lexuar këtë postim dhe ka vendosur që t’i përgjigjet Oltit, duke e ofenduar në statusin e tij.

Por nuk ka mbaruar me kaq, Noizy ka vazhduar t’i komentojë edhe në foto që ai ka postuar duke e ofenduar sërish.

Së fundmi Olti Curri ka postuar një foto në Instagram dhe ka ardhur një komentnga një ndjekës i cili e ‘paralajmëron’ që të mos postojë më foto se do i komentojë reperi.

‘Mos posto foto se po të komenton Zini e po ta prish foton’, i shkruan një ndjekës Oltit.

‘Profili është i hapur për të gjithë fansat e mi’, ia ka kthyer Olti.

 

auto_1-71560599069.png

 

 

 

 

 

Më shumë

spot_img