Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
38 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
36 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Sherri me Gjergj Lucën në Elbasan, Luçiano Boçi: Situata është shumë e agravuar, do ketë dhunë deri në 25 prill

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ddbadd8f9adda0ba0d3fdd2e78aefc34

Demokrati Luçiano Boçi, i cili dy ditë më parë u përfshi në një konflikt fizik me biznesmenin Gjergj Luca, thotë se dhuna do të jetë pjesë e kësaj fushate deri më datë 25 prill, ditën e zgjedhjeve.

Sipas tij, situata është shumë e agravuar, por kjo nuk duhet t’i pengojë qytetarët tha Boçi, që të shkojnë të votojnë.

“Në parashikimet e mia dhuna do të jetë pjesë shoqëruese e kësaj fushatë deri me 25 prill. Situata është shumë e agravuar, për shkak të shumë elementëve që ne argumentuam. Ajo që duhet të bëjmë ne si qytetarë është pjesëmarrja në votime, angazhimi qytetar për të shprehur vullnetin e tij politik, jo vetëm ndaj perceptimeve që ne lëshojmë nga studio, por për shkak të programeve dhe vizioneve që do të bëjë që kjo dhunë do të sfumohet dhe në datë 25 verdikti do të jetë i pastër dhe i drejtë”, është shprehur mbrëmjen e djeshme në “Pa protokoll” Luçiano Boçi, kandidat i PD për deputet në Elbasan.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img