Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
46 %
6.2kmh
0 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Sherri me armë mes të rinjve në Vlorë, dalin detajet e para: Përplasja për motive banale agravoi në armë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b15e65e338e5b34c744562d2e2912631

Dalin detaje të reja nga sherri me armë mes të rinjve, që ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Vlorë.

Lidhur me ngjarjen është bërë një telefonatë në polici. Më pas efektivët kanë shkuar në terren ku dhe kanë shoqëruar një person.

Sherri ka nisur për arsye banale mes të rinjve dhe ka agravuar në përdorimin e armës.

Të rinjtë kanë qëlluar në ajër, por nuk dihet nëse ka të lënduar.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “10 korriku”. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton lidhur me rrethanat.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img