Hapësire reklamuese

Bota

Sherr pranë një klubi në Gjermani, ndërron jetë 21-vjeçari shqiptar

Shkruar nga Newsbomb
Sherr pranë një klubi në Gjermani, ndërron jetë

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Gjermani, ku ka humbur jetën një i ri shqiptar.

Mediat gjerman bëjnë me dije se disa persona janë përfshirë në një sherr dhe për pasojë ka humbur jetën një 21-vjeçar shqiptar si pasojë e goditjeve me thikë.

Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në një klub pranë  Schuhmacherort në Heide. I plagosur mbeti edhe 30-vjeçari që u përfshi në sherrin me viktimën, ndërsa më pas ai është arrestuar nga autoritet gjermane.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese