Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Sherr për pronën, i riu kërcënon me kallash dy persona në Lushnjë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Menjëherë pas raportimit në polici është shpallur në kërkim autori.

albsig

spring

Njoftimi i policisë:

Më datë 04. 09. 2018, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnjë dhe u bë shpallja në kërkim e shtetasit S. D., 25 vjeç, banues në Lushnjë, pasi pas një konflikti pronësie ka kanosur me armë zjarri automatik dhe ka qëlluar në drejtim të shtetasve D. M., 60 vjeç dhe H. M., 48 vjeç por pa shkaktuar të lënduar. Nenet 76, 22, 278 e 199/a të Kodit Penal

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img