Tirana
light rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Enj
26 °
Pre
27 °
Sht
26 °
Die
25 °
Hën
27 °
E enjte, 8 Qershor, 2023

Sherr për një borxh, shqiptari në Itali qëllon me armë tunizianin

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku një shqiptar ka qëlluar me armë një shtetas tunizian.

Mediat e huaja shkruajnë se shqiptari dhe tuniziani ishin përfshirë në një debat për një borxh mes tyre, debat që më pas çoi në përdorimin e armëve.

Shqiptari ka shkuar në banesën e tunizianit për t’u sqaruar, ku më pas ka agravuar debate dhe shqiptari ka qëlluar në këmbë tunizianin.

Tuniziani është dërguar menjëherë në spital ndërkohë që policia është vënë në kërkim të shqiptarit.

Më shumë