Tirana
scattered clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
40 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
18 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

Sherr për “motive të dobëta”, dy kushërinjtë në Belsh mbërthejnë sëpatat, përfundojnë të dy në spital

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy persona kanë përfunduar në Spitalin e Elbasanit këtë premte pasi janë plagosur me sëpaa. Mësohet se dy kushërinj nga Belshi, pas një sherri mes tyre për motive të dobëta, kanë qëlluar njëri-tjetrin me sëpata.

Për pasojë, të dy kanë mbetur të plagosur dhe janë dërguar me urgjencë në spital.

“Rreth orës 08:35, në fshatin Dushk, shtetasit B.M., 60 vjeç, dhe Sh.M., 66 vjeç,  kushërinj mes tyre,  për motive të dobëta kanë goditur njeri-tjetrin me sëpatē dhe pēr pasojë të dy shtetasin janë plagosur dhe janë transportuar në Spitalin Rajonal Elbasan, për ndihmë mjekësore, jashtë rrezikut për jetën”, njofton Policia.

Grupi hetimor vijon punën për dokumentimin e plotë të rrethanve të ngjarjes.

Më shumë

spot_img