Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
71 %
1.2kmh
74 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
21 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Sherr për motive të dobëta, 28-vjeçari nxjerr armën e zjarrit dhe qëllon! Policia e shpall në kërkim

spot_img

Lajme të ngjashëm

9eb0aa28f91c6bc9bb051d93ba2b5185

Policia e Bulqizës ka  shpallur në kërkim policor shtetasin A.T, 28 vjeç, pasi  dyshohet se mbrëmjen e djeshme në qytetin e Bulqizës, pas një konflikti të çastit për motive të dobëta ka qëlluar me armë zjarri në drejtim të shtetasit M.Xh.

Nga e shtëna me armë nuk ka patur njeri të lënduar, bëjnë me dije burime zyrtare nga policia.

Uniformat blu sqarojnë se vijon puna për kapjen e tij, si dhe sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img