Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Sherr në Shkodër, plagoset me thikë 42-vjeçari (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në fshatin Shtoj i Ri të Shkodrës. 

albsig

spring

Mësohet se është plagosur me thikë Besnik Idrizi, 42 vjeç, në ambjentet e një lokali.

42 vjeçari është dërguar menjëherë në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Sakaq, bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur pas një konflikti të çastit.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img