Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
66 %
1kmh
75 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Sherr në Pogradec, plagoset me thikë një person, dërgohet me urgjencë së spital

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

58ea9770ef89d3308a477434be65510f

Një zënkë mes disa personave ka degjeneruar deri në përdorimin e sendeve të forta dhe thikës në fshatin Zagorçan të Pogradecit.

Si pasojë e konfliktit i cili dyshohet se ka qenë për motive të dobëta, ka mbetur i plagosur një person.

Ai është dërguar me urgjencë në spital ndërsa ende nuk dihet identiteti i tij apo personit që e goditi.

Policia është në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të konfliktit.

Ndërkohë që për këtë ngjarje dhe për më shumë detaje pritet një njoftim zyrtar nga autoritetet përkatëse.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img