Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
81 %
0.5kmh
0 %
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
22 °
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Sherr në kishën e Laçit, një person plagoset me thikë, dërgohet në gjendje të rëndë te Trauma

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Laç, ku disa persona janë përfshirë në një sherr.

Bëhet me dije se një person ka mbetur i plagosur me thikë dhe është dërguar në spital në Tiranë në gjendje të rëndë për jetën. I plagosur ka mbetur 52-vjeçari Arben Margjini.

Ende nuk dihet se çfarë e ka shkaktuar sherrin dhe në çfarë rrethanash ka ndodhur ngjarja. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarje.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img