Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
82 %
0.5kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
20 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

Sherr në Gjirokastër, goditet me levë dhe thikë një 35-vjeçar (DETAJE)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Gjirokastër, ku ka mbetur i plagosur një 35-vjeçar.

Bëhet me dije se ka ndodhur një sherr mes disa të rinjve, ku për pasojë ka mbetur i plagosur 35-vjeçari. I iu ishte dhunuar me levë dhe i plagosur me thikë.

Ai është dërguar në spital dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve. Nuk dihet ende se në çfarë rrethanash ka ndodhur ngjarja dhe nëse ka persona të arrestuar.

Pritet njftimi zyrtar i policisë në lidhje me këtë ngjarje.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img