Tirana
mist
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Die
32 °
Hën
35 °
Mar
37 °
Mër
36 °
Enj
34 °
E diel, 26 Qershor, 2022
spot_img

Sherr në dasmë, dhëndri godet ish-të dashurin e nuses, por zbulohet që…(VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e veçantë ka ndodhur në Amerikë te dasma e çiftit Alex dhe Nik.

albsig

spring

Në ceremoninë e dasmës ish i dashuri i nuses ka kërkuar që të ndërpresi dasmën, por dhëndri e ka kapur prej fyti dhe e ka hedhur poshtë sipas stilit e WWE-s.

Dhëndri është fans i madh i sportit dhe shikon ndeshjet e ringut cdo javë, kjo ka bërë që të kalojë në një situatë të tillë.

E gjithë kjo ishte e sajuar për të bërë humor gjatë ceremonisë, por ajo që nuk pritej ishte se tavolina që Niku hodhi ish të dashurin e Alex-it do thyhej.

Për fat të mire burri nuk u lëndua rëndë dhe ceremonia ka vazhduar.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img