Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
42 %
7.7kmh
0 %
Sht
28 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Sherr mes të rinjve në Sarandë, goditet 4 herë me thikë një 20-vjeçar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8c4388260f5953ec761bf9c8c398561f

Një sherr me thika na ndodhur mes disa të rinjve në Sarandë.

Sipas informacioneve nga policia, si pasojë e përplasjes ka mbetur i plagosur 20-vjeçari me iniciale R.A.

Mësohet se i riu është dërguar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Gjatë sherrit, 20-vjeçari është goditur 4 herë me thikë në pjesën e pasme.

Më shumë

spot_img
spot_img