Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0.5kmh
90 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

Sherr mes të rinjve në mes të Elbasanit, 4 të shoqëruar në Polici

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4e1f899d3c4dafeabfdd5dc77ed260b2

4 të rinj janë shoqëruar nga Policia në Elbasan pasi janë konfliktuar me njëri-tjetrin në mes të qytetit.

Sipas informacioneve të para, bëhet me dije se të rinjtë janë konfliktuar në vendin e quajtur rrethrrotullimi i 1 majit. Nga sherri nuk raportohet për persona të lënduar. Shkaku i konfliktit dhe identiteti i tyre nuk bëhet me dije.

Vijon…

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img