Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
51 %
1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 30 Qershor, 2022
spot_img

Sherr mes të rinjve në Lezhë, plagoset një person me sende të forta, dërgohet në spital me fraktura në trup

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një sherr banal ka ndodhur mbrëmjen e sotme mes disa të rinjve në afërsi të Lezhës.

albsig

spring

Burime për mediat bëjnë me dije se një person, identiteti i të cilit nuk bëhet me dije, është dhunuar me sende të forta dhe ka mbetur i plagosur.

Për pasojë, është dërguar me urgjencë në spitalin Rajonal të Lezhës me fraktura në trup.

Policia mbërriti në vendngjarje dhe mësohet se ka shoqëruar një person në komisariat, ndërkohë që ka nisur hetimet për të zbardhur ngjarjen. Pritet një njoftim zyrtar nga autoritetet

Vijon…

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img